Wczytuję dane...
Dostępność i czas dostawy

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

 

NA ŁĄCZNY CZAS DOSTAWY ZAMÓWIENIA SKŁADA SIĘ:

czas realizacji zamówienia
(podany przy każdym produkcie osobno)

+

czas oczekiwania na wpłatę
(w przypadku płatności przelewem tradycyjnym)

+

czas dostawy
(zależny od wybranej formy dostawy, np. kurier w 24h)

Zamówienie złożone z produktów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości (po upływie czasu najdłuższego z podanych).

Wszystkie podane terminy są liczone w dniach roboczych (bez sobót, niedziel oraz dni ustawowo wolnych od pracy).

PONIŻEJ OBJAŚNIENIA DOTYCZĄCE DOSTĘPNOŚCI PRODUKTÓW ORAZ CZASU REALIZACJI:

Realizacja zamówienia w 24 h: oznacza to, iż dany produkt znajduje się na magazynie i jeśli zamówienie wpłynęło i zostało potwierdzone wraz z płatnością do godziny 12:00 – towar zostanie wysłany tego samego dnia.

Realizacja zamówienia 1-3 dni: oznacza to, iż produkt znajduje się na magazynie lub magazynie dostawcy i będzie gotowy do wysyłki w przeciągu 1-3 dni roboczych od wpłynięcia zamówienia i potwierdzenia płatności.

Realizacja zamówienia 1-5 dni: oznacza to,  iż produkt znajduje się na magazynie lub magazynie dostawcy i będzie gotowy do wysyłki w przeciągu 1-5 dni roboczych od wpłynięcia zamówienia i potwierdzenia płatności.

Realizacja zamówienia 1-14 dni: dotyczy towarów na zamówienie i oznacza, iż produkt będzie gotowy do wysyłki do 14 dni roboczych od złożenia zamówienia i potwierdzenia płatności.

W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w zadeklarowanym przy produkcie czasie – klient zostanie niezwłocznie o tym fakcie poinformowany e-mailowo lub telefonicznie. Na podstawie decyzji klienta zamówienie zostanie anulowane lub zrealizowane z opóźnieniem.